Güncel Haberler

Kitap Tanıtımı Yapıldı…

Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği hafta sonu dernek merkezinde düzenlediği Tarihimize altın harflerle kazınan, Büyük Taarruz’da Şuhut’un rolünü ve önemini anlatan ”ZAFERYOLU- KURTULUŞ SAVAŞI’NDA ŞUHUT” isimli kitabımız için; kahvaltılı, keşkekli, bükmeli kitap tanıtım, imza ve kitap satış etkinliği düzenledi.

Tanıtım programına yoğun katılım oldu. Şuhutlu hemşerilerimizin buluştuğu prorama Afyon Gazeteciler Cemiyeti 2.Bşk İsmail Akar’a,Bahçelievler Belediye Bşk.yrd.Zekeriya Yılmaz’a,Ege-Bir Genel Bşk.H.Reşit Öz’e,İst.Arapgirliler Der.Bşk.Turgay Akşahin’e,Karahallılar Der.Bşk.Bekir Sağsöz’e,Afsiad kurucu Bşk.Or-Tarım Yön.Krl.Bşk.Mustafa Mühsürler’e,Onursal başkanımız Seçkin Köse’ye,Eski başkanlarımız Musa Bursalı ve Ahmet Kılıçarslan’a,Av.Turgay ve Emel Keskin’e,işadamlarımız Hulusi Gürsoy’a,Tayfun Bağır’a,Bilal Şenbabaoğlu’na,Nazmi Şen’e,Muharrem Orhan’a,Mehmet Akar’a,Kadir Kule,Hidayet Kule’ye,Nazmi Şenel’e,Kıymetli gençlerimiz Recep Karakoç’a,lErkan Akçan’a,Sedat Şahin’e,Selim Türk’e,Ali Çaylı’ya Bürokratlarımızdan Cumhuriyet savcısı Adem Meral’e,Doç.Dr.Rıfat Özdemir katıldı.

Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Suat BENLİ Kitap tanıtım günümüze katılan bizlere büyük destek,katkı ve güç veren misafirlerimizin tümüne çok teşekkür etti.
Ayrıca başkan Suat BENLİ; Feriköydeki ve İstanbul’daki tüm hemşerilerimize destekleri ve başarı dilekleri için binlerce teşekkürler, Büyük bir sınavı güzel ekibim ve değerli hemşerilerimizle başarı ile atlattık tüm emeği geçenlere teşekkürlerimi ifade ediyorum. Dedi.

shtdernek1

shtdernek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.