Güncel Haberler

KİMLER ŞUHUT AK PARTİ ADAY ADAYI OLACAK…!

İlçemizde Ak Partidan belediye başkanlığına aday adayı olmayı düşünenlerin sayısının bir hayli çok olduğu konuşuluyor. İlçemizde muhtemelen aşağıdaki isimleri geçen kişilerin adaylığının gündeme gelebileceği siyasi kulislerde ifade edilmektedir.

 

rbozkurt.1-      Şu anda belediye başkanlığı görevini yapan Recep BOZKURT’un tekrar aday olacağı ifade edilmektedir. Bakan Veysel EROĞLU tarafından da sevilen başkan ilçemizdeki güçlü adaylardan bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır.

 

 

 

 

 

otuncay2-      Ömer TUNCAY Ak Parti Şuhut ilçesindeki güçlü isimlerden bir tanesidir. Şu anda İl Genel Meclisi katip üyeliğide yapan Ömer TUNCAY Ziraat Odasında yaptığı icraatlar ile bende belediye başkan adayıyım diyor.

 

 

 

 

msenbabaoglu3-      Danışman Mehmet ŞENBABAOĞLU belediye başkanlığı için adı geçen isimlerden bir diğeri, Uzun yıllar ilçemizde öğretmenlik ve idarecilik yapan ŞENBABAOĞLU bakan danışmanı olduktan sonra İlçemize karargah kurması belediye başkanlığına göz kırpıyor dedirtiyor.

 

 

 

 

noynaganli4-      Nuri OYNAĞANLI 2009 seçimlerinde Ak Partiden aday olmak için her yolu deneyen eski belediye başkanlarımızdan OYNAĞANLI bu dönem aday olabilmek için işi sıkı tuttuğu kulis çalışmalarına alttan alta 2009 dan bu yana devam ettiği ifade edilmektedir.

 

 

 

 

5-      Bilal KARAÇEŞME Memur-Sen deki çalışmalarına ve gayretlerine bakılırsa bende siyasi görev bekliyorum diyor gibi duruyor. Belediye başkanlığı zor olsa da mutlaka görev verileceklerin arasında olduğu ifade edilmektedir.

6-      Mevlüt CAN ilçemizde bir dönem başkanlık yapmış bir kişi, Şuhut’un nabzınıda tutmaya devam etmektedir. 2004 seçimlerinde Ak Partiden aday olan CAN tekrar adaylık için müracatı olabileceği ifade edilmektedir.

21 comments

 1. Mehmet şenbabaoğlu için konulan fotoğraf ona ait olmayıp il genel meclis üyesi kardeşi Hasan şenbabaoğlu’na aittir.

 2. Tabiki Ak Partinin adayı Recep Bozkurt.

 3. Şuhuta hakkıyla hizmet edecek, koltuk doldurmak değil, iş yapılmasını istiyorsa şuhutlu Erdal Çınarı belediye başkanı yapmalıdır Başka kim gelirse gelsin herkezin cebi yine boş kalacaktır

 4. Bence de mehmet şenbabaoğlu bu iş için çok uygun milli eğitim alanında memleketimize (sadece şuhut değil Afyonun tamamına) gerçekten büyük katkısı oldu güzel eserler kazandırdı, Bakanımızın yanında siyaseti ve diğer konularıda iyi öğrendi bence o olmalı.

 5. bence Ali gündogan olmalı ak partili kardesler icinde

 6. Arkadaşlar şuhuta başkan aday isimlerinden önce hangi adayın ne gibi projeleri,ve bunları nasıl yapacağına dair bilgilere bakmak gerek.

 7. mevlüt cannn
  :>>>>>>

 8. bence şuhut ilçesi için gelecek için türkiyenin geleceği için halktan biri olan ERDAL ÇINAR o bizden biri, eğitimli,görgülü, denenmemiş,gençlik için yep yeni bir yüz.Şuhutun İlacı…..

 9. AKP ŞUHUT BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI İÇİNDE İHSAN GÜNDOĞANI DA GÖRMEK İSTİYORUZ BİRİKİMİ OLAN BİR ADAY

 10. Sn. Recep BOZKURT bence iyi kaliteli bir başkan. Ama bu sefer adaylar gerçekten güçlü ve hepsi de iş yapacak şahsiyetler. Mehmet ŞENBABAOĞLU eğitim kökenli olması ve şuan danışmanlık yapması tabiki bu seçim yarışında +1 önde başlamasına sebeb görünüyor.

 11. Beyefendi kişiliği ve Mütevazi duruşuyla elbette Recep Bozkurt

 12. Arkadaslar eğri oturup doğru konuşalım belki kiminiz bu yoruma kızacak ama bence Şuhut son 5 yıldır durgun böyle çalışkan bir bakana sahip bir memleketin ankaradan yönlendirilmesi yanlış, projeyi üreten bakanımız yaptıran bakanımız.belediye ankaraya değil ankara belediyemize geliyor. Şuhutta ki biçok yatırım zaten Mehmet hocamızın Ankara’ya gitmesiyle başladı daha öncede bakanımız vardı ama yatırım bu kadar yoktu. Hocamız sadece Suhut için değil tüm Afyon için aralıksız çalışıyor, projeler üretiyor. Bu konuda kendisine minnettarız.Bence Ak parti tekrar aynı adayla devam ederse çok zor kazanır.(zaten bi önceki seçimde bakanımızın hatrına kazandı) Eskileri getirirse herkes tekrardan oy vermez. insanlar bunlar olmasında kim olursa olsun diye oy veirler, tombaladan kim çıkarsa o olur ( chp nin şuhut gibi bi yerde seçimi kazandığı gibi) bunları hep yasadık. O yüzden mantıklı düşününce şuhut için çalışacak çalışmaktan bıkmamış siyasette tanınmış bilgili,görgülü iş bitirici bir başkan istiyorsak mehmet şenbabaoğlu nu seçmeliyiz.

 13. recep ÇARKACI

  İlçemize yatırımları kimin yapacağı önemli; bakan yapacaksa Recep BOZKURT. bakan yapmayacaksa; para bakandan yatırım başkandan ise bakana yakın bir isim.

 14. Bence Şuhut’un aradığı isim Nilkan GÖRAL’dır.Tam bir proje adamı.Buralı olmamasına rağmen Şuhut’lu bir çok kişiden fazla ilçemize yararı dokunmuştur.Yapılan eğitim yatırımları Bakan tarafından gerçekleştirilsede bunun alt yapısını hazırlayıp sunan odur.

 15. ömer tuncay olsun diyenler buraya

 16. tam laıkıyle suhuta yakısan ısmın adı MİKAİL GÜNERİ oldugunu dusunuyorum.GÜNERİ hayatında buyuk basarılar elde etmıs bır ınsandır kendısı ılerı goruslu ve bu ısı en laıkıyle yapacagındanda emınım,

 17. Siyaset Futbola Benzer Kıymetli Bakanımız Şuhutun Gururu Canını Canına Katarak Şuhutumuza Verdiği Önemi Birdaha Kesinlikle Yine Verecektir Ama Belediye Başkanı Adayımızı da Taktikleriyle Tecrübeleriyle Halkı Seven Vatan Ve Millet Sevgisi Olan Dürüst ve Çalışkan Adaylardan Oluşturacaktır Eminim Çünkü Bülent Arınçın Dediği Gibi Siyaset Sadece Heyecan Değildir Bilgi ve Kapasite İster Siyaset İnsanlarla Birlik ve Beraberliğin Bir Sevginin Bir Saygının Yardımlaşmanın Paylaşmanın ve Hizmetin Adıdır Siyaseti Bilgili İnsanların Yapması Halkın Sorunlarına Cevab Verebilecek Kapasite de Olması Lazımdır Sonuçta Ehli Olmak Lazım Çünkü İnsan Bildiğinin Alimi Bilmediğinin Cahilidir İnşallah Cenab Allahımız Hayırlısını Eyler ve Bizlerede Bakanımıza Büyük Destek Vermek Düşer Bakanımızın Hakkını Hiç Değilse Ona Destek Vererek Gönlünü Alarak Desteklermizi Yapalım Herşey Şuhut İçin Diyerek Yazımı Sonlandırıyorum Tüm Şuhutlu Hemşehrilerimi Canı Gönülden Selamlıyorum Allaha Emanet Olunuz Selametle Kalınız..

 18. şuhutlu kenan

  arkadaşlar şuhut ilçemize tek yakışan başkan adayı yürekli,dürüst,çalışkan olan Mevlüt CAN yakışır.Hep birlikte destekleyelim

 19. bence receb dikici olmalı

 20. şuhutun idari yaptırımlarına sahip çıkaçak yeni biryüz lazım recep bey gayri resmi olayların dışında kalıyor sahib çıkan bir başkan olmalı olayları yerinde ve karşılıklı çözen bakan beye ihtiyaç duymayan belediyenin yetki ve sorumluluklarını işletmeçi esnafı koruyan bir yüz olmalı bunları göz önüne almaklazım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Haziran 2024
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930