Güncel Haberler

İYİ’ler tam gaz…

İYİ Parti bölge sorumlusu Faysa Hacımustafaoğlu’nun katılımı ile ilçe başkanları ve ilçe Teşkilatlardan sorumlu yönetim kurulu üyelerinin hazır olduğu genişletilmiş divan toplantısı İYİ Parti İl binasında yapıldı.

İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nun açılış konuşmasının ardından Bölge sorumlusu Faysal Hacımustafaoğlu konuşma yaptı. Faysal Hacımustafaoğlu yaptığı konuşmada, “tüm Türkiye’de olduğu gibi Afyonkarahisar’da da İYİ Partinin yükselişi devam ediyor. Her an baskın seçimle karşı karşıya kalabiliriz. Bu yüzden daha önce belirlenen sandık görevlileriyle toplantılar yaparak genel merkezimizden gelen talimatları tekrarlayın. Artık sandıklar sahipsiz değil. Sandıklara tam sahip çıkılsaydı şu anda Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mahmut koçak’dı. İlinizde 3 milletvekili garanti, neden 4 milletvekilimiz olmasın. Bu seçim ülkemizin parlementer sisteme geçme ve tek adam rejimine dur deme seçimidir. Bu yüzden İYİ Parti olarak gecemizi gündüze katacağız. Halk İYİ Partiye gönül veriyor, ne yazık ki korku imparatorluğu kurulduğu için sesini çıkartamıyor. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in Başbakanlığıyla birlikte parlementer sisteme geçerek halkımıza nefes aldıracağız. Çalışacağız, çalışacağız ve zafere hep birlikte ulaşacağız” dedi. Toplantıda ilçe başkanlarıda kendi ilçelerindeki çalışmalar hakkında bilgiler sunduğu toplantıya Şuhut iyi parti ilçe başkanı Cengiz Oral’ın katılmadığı dikkatlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.