Güncel Haberler

İyi Parti Dinar İlçe Başkanı Raif Öztürk Oldu…

İyi PartiDinar İlçe Başkanlığına atanan Raif Öztük, Dinar Belediye binasında düzenlenen devir teslim töreni ile görevi İbrahim Acar’dan devraldı.
İyi Parti Dinar İlçe teşkilatında devir teslim töreni gerçekleşti. Dinar Belediyesindedüzenlenen devir teslim törenine İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya, Belediye Başkanı Saffet Acar ve partililer katıldı. Devir teslim törenine İyi Partililer yoğun ilgi gösterdi.
Törende konuşanİyi Parti İlçe Başkanı Raif Öztürk, Genel merkezde alınan karara göre Dinar ilçe başkanlığına ben getirildim. Atamamız yapıldı. Bugün burada devir teslim töreni yapıyoruz. Bundan sonra hep bir araya geleceğiz. İyi Parti Dinar ilçe başkanı İbrahim Acar liderliğinde bugüne kadar çalışan iyi partili üyelerimize ve tüm ilçe yönetim kurulu üyelerimize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu devir teslim töreni değil bayrak teslimi gibi düşünüp, algılayıp bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde bir aile olarak hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Yeni İyi Parti Dinar İlçe başkanı Raif Öztürk’ün konuşmasından sonra bir önceki ilçe başkanı İbrahim Acar şunları söyledi; Acar, “İyi Parti tüm il veilçelerimizde zor bir süreç içerisinde genel seçimi atlattık. Bu zorlukları hep beraber göğüsledik. Bu dönemde çok büyük zorluklar yaşadık. Bazı zorlukların üstesinden gelebildik, bazılarının ise gelemedik. Bundan sonrada önümüzde yerel seçimler var. Aynı zorlukları Raif Hocamın yaşamaması için ben elimden geleni yapacağım. Birlik ve beraberliğimizi devam ettirmek için ne gerekiyorsa yapacağım. Bu parti kişilerin partisi değildir, herkesin partisidir. İyi partide koltuk birine bırakılmaz, bayrak devredilir zamanı geldiğinde bayrak el değiştirir. Bana ihtiyaç duyduğu her an her zaman da yanında olacağım. Bana ne görev düşüyorsa onu da hiç düşünmeden yapacağım” dedi
Törende bir konuşmada İyi Partili Dinar Belediye Başkanı sayın Saffet Acar yaptı. Acar, “Ben yıllardır birlik beraberlik içerisinde çalıştığımtüm zorlukları beraber göğüslediğimiz siyaset meydanında beni yalnız bırakmayan her daim yanımızda olan İbrahim Acar’a çok teşekkür ederim. Yeni ataması olan emekli öğretmenimiz aynı zamanda Türk Ocakları Başkanı Raif Öztürk hocama yeni görevinde başarılar dilerim.”dedi
Tören toplu fotoğraf çekimleri ile son buldu.
Haber foto Tahsin Baytar
Kaynak Dinar Gündem Gazetesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.