Anasayfa / Genel / İŞTE HİZMET BU…

İŞTE HİZMET BU…

Şuhut belediyesi düğün salonunun yenilenen yüzü ile işte hizmet bu dedirtiyor.

Yapılan onarımın yetersiz olduğunu, melamin ve plastik tabaklarla ve tek kullanımlık plastik bardaklarla ve adi kaşık çatal ile verilen hizmetin hijyenik olmadığını;

Şuhut belediyesi düğün salonunda verdiği hizmet kalitesini porselen tabak, 18/10 çelik nikel çatal-kaşık ve cam bardakla vermeli, sandalyeleri örtü ile daha şık ve alımlı yapmalı, masaları modern ve hijyenik hale getirmeli; hizmet olarak görmeli Şuhut halkı bu eksikliklerin giderilmesi ile düğünlerini gönül rahatlığı içerisinde belediye düğün salonunda yapabileceklerini ifade etmiştir.

Şuhut belediyesinin bina tadilatından ve haberimizden sonra devam ettirdiği mefruşat yenilemesi ile düğün salonu göz dolduruyor. Hizmette olan küçük aksamalarda zamanla hizmet kalitesinin artması ile ortadan kalkacaktır.

Belediye hizmetleri İnsanın doğumundan ölümüne kadar devamlı olmalıdır. En mutlu günlerden bir tanesi Anne ve babaların çoçukların mürüvetlerini görmeleri, Gençlerde güzel bir ortamda düğünlerini yapıp dünya evine girmeleridir. Düğün salonlarının kaliteli hizmeti Şuhut halkının başta oteller olmak üzere başka ortamlar aratmaz.

Fotoğraf-0359

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.