Güncel Haberler

İl tekvando seçmeleri yapıldı.

Tekvando Yıldızlar ve Ümitler Kız- Erkek il seçmeleri yapıldı. Prof. Dr. Veysel Eroğlu spor salonunda yapılan müsabakalara Erkmen Belediyesi, Kağan Gençlik Spor Kulübü, Taşoluk Belediye Spor Kulübü, Şuhut Belediye Spor Kulüplerinden toplamda 21 sporcu katıldı.

Yapılan müsabakalar sonucunda Yıldız Erkeklerde Yunus Emre Erol birinci oldu. Yıldız Bayanlar kategorisinde Fatmagül Aksoy, Sevgi Ersoy ve Hülya Demiryapar kendi kilolarında birinci olurken Nazlı Gezer ikinci oldu. Ümitler kategorisi Erkeklerde Muhammet Tuna, Ramazan Koçyiğit, Oruç Akdeniz ve Harun Hasbi Mescioğlu birinci olurken Mustafa Konukçu ise müsabakaları ikincilikle tamamladı. Bayanlarda da Sultan Yıldırım, Ebru Kes, Şevval Özdil, Pınar Ersoy, Habibe Özen, Gülsüm Arı ve Ümmü Gülsüm Fidan kendi kategorilerini birincilikle tamamlarken Melike Ersoy, Senanur İnanır ve Narin Nisa Kaya ikinci, Menekşe Şakar üçüncü oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.