Güncel Haberler

İl Genel Meclisi Üyeleri İle Buluştu.

Başkan Şahin, İl Genel Meclisi Üyeleri İle Yemekte Buluştu
Belediye Başkanımız Ahmet Şahin, ilçemizde başlatılan sıcak asfalt çalışmalarının tamamlanması dolayısıyla düzenlenen yemekte İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Özel İdare Genel Sekreteri Murat Toy ve İl Genel Meclisi Üyeleri ile bir araya geldi.

Yemekte konuşan Belediye Başkanımız Ahmet Şahin, Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ile imzaladığımız protokol neticesinde ilçemizde 10.000 m2’lik Sıcak Asfalt çalışması gerçekleştirdik. Belediyeler ile İl Özel İdaresi arasında protokol imzalanma çalışmasını hayata geçirerek ilçemize ve Afyonkarahisar’ımızın dört bir yanına hizmet götüren İl Genel Meclis Başkanımız Burhanettin Çoban başta olmak üzere, İl Özel İdare Genel Sekreteri Murat Toy’a, İl Özel İdaresi Yol Müdürü Faik Karakoç’a, İl Genel Meclis Üyelerimiz Murat Dikmen ile İbrahim Akkaya’ya ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

Yemek programına İlçe Kaymakamı Uğur Kapar, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, Belediye Başkanımız Ahmet Şahin, İl Özel İdare Genel Sekreteri Murat Toy İl Genel Meclisi Üyeleri Murat Dikmen, İbrahim Akkaya, İlçe Protokolü, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Birim Müdürleri katıldı.

Program sonunda Başkan Şahin, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Özel İdare Genel Sekreteri Murat Toy ve İl Özel İdaresi Yol Müdürü Faik Karakoç’a günün anısına hediye takdim etti.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.