Güncel Haberler

Halkımızla kucaklaşmaya geliyoruz.

İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya haftalık basın toplantısına Belediye başkan Adayı Mahmut Koçak’ta katıldı. kalabalık bir patili önünde açıklama yapan İnkaya konuşmasına; Hepinizisaygıyla, sevgiyle selamlıyorum. Basın toplantımızın ülkemiz ve partimiz içinhayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Allah sözümüzü tesirli, buluşmamızıbereketli kılsın. Allah bizi yapmayacaklarımızı söylemekten esirgesin.Yalandan, zulümden, iftiradan sana sığınıyoruz. Kibirden, riyadan sanasığınıyoruz. Milletimizin emanetini hakkıyla taşımayı nasip et. Bizi, noktakadar menfaat için, virgül gibi kıvrılanlardan eyleme Allah’ım. diyerek basladı.

Kouşmasının devamında inkaya; Birdedeğişmeyen gündemimiz var tabi ki; Ekonomik kriz. Hayat pahalılığı, geçimdarlığı, milletimizin canını yakmaya devam ediyor. Türkiye ekonomide hızla 2002seviyesine döndü..Anlaşılan o ki iktidar, başladığı noktada bırakmaya kararlı..

“Türkiye’yi uçuracağım”dedi,uçurdu da.. Ama uçurumdan aşağı uçurdu. 2023 dedi, 2053 dedi, hızını alamayıp 2071 de dedi..

Ama geldiğimiz yer, 2002 oldu..

Gençlerin diliyle söylersek; hayaller 2071, gerçekler 2002. Üstelik bu daha başlangıç. Bütün veriler gösteriyor ki 2019 çok daha ağır geçecek.. Kemer sıkmayla yetinmeyecekler, milletin boğazını sıkacaklar..
Doğalgaz ve elektrik zamları yetmedi.
Şimdi de trafik cezaları ile bütçe tutturmaya çalışıyorlar. Köpründen geçen ceza yemiş kadar oluyor. Geçmeyenler ayrıca ceza ödüyor.  Millete ödettiğin cezalar yetmedi mi?
Ama enflasyon düşmüyor. Vatandaşın pazar torbası dolmuyor. Ne yapacak?

Bu sefer yeni bir lobi icat etti. SOĞAN LOBİSİ.. Meğer memleketi kasıp kavuran, mutfaklara ateş düşüren, bu soğan lobisiymiş. Sanki gübreye, mazota, zirai ilaçlara o zamları yapan kendisi değilmiş gibi, soğanı terör örgütü ilan etti.. İzahı yapılamayan şeyin, mizahı yapılırmış.

 “Mardin’de bir depoda 30 ton soğan ele geçirildi.”

Ne yapacaktı Mardinli kardeşim? 30 ton soğanı getirip, tezgâha mı koyacaktı? Tarlada bırakıp, üstüne kar mı yağdıracaktı? Milletimiz, enflasyondan pazarcı ve soğancının sorumlu olduğuna inanacak mı sanıyorsun?

Fırsatçılara göz açtırmayacakmış. En büyük fırsatçı, dövizi bahane edip,, elektriğe, doğalgaza yüzde 50 zam yapan iktidardır..

Çok Kıymetli Basın mensupları; Bu güçle milletimiz, demokrasiden sapmadan, Türkiye’nin önünü açmaya karar vermiştir. Milletimiz, kararmakta olan ufkumuzu, “İyilik Güneşi” ile aydınlatarak ileriye bakmaya azimlidir. Milletimiz, yeni bir siyasal hareketle, yeni bir iktidarla, güçlü bir Türkiye yoluna devam etmek niyetini açıkça beyan etmektedir. Bu gaye ile yerel yönetimlere güçlü bir şekilde talibiz.

Buamaçla çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam etmekteyiz. Afyonkarahisar’daesnafımızla buluşmamız, halkımızla kuçaklaşmamız pazara kadar değil mezarakadar devam edecektir. dedi.

Afyonkarahisar İyi Parti belediye başkan adayı Dr. Mahmut KOÇAK’ta konuşmalarında; Birlik ve beraberliğimize vurgu yaparak, Halkı kucaklamaya geldiklerini ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Temmuz 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031