Güncel Haberler

FUAR HASTANESİ’NDE BAŞARILI OPERASYON.

FUAR HASTANESİ’NDE BAŞARILI OPERASYON,
İstanbul da bir çok farklı hastaneye ayaklarda iyileşmeyen yaralar ,soğukluk ve güçsüzlük nedeniyle başvuran ancak yapılan değerlendirmeler neticesinde yapılacak bir şey kalmadığını ve ayağın gangren nedeniyle kesileceğinin söylenmesi üzerine Op.Dr.Ercüment AYVA ‘ya başvuran hastaya yapılan başarılı müdehale ile ayağı kesilmekten kurtarıldı.Konuyla ilgili açıklama yapan Op.Dr. Ercüment AYVA öncelikle diz seviyesinin altındaki damar tıkanıklıklarında hastanın ayağını kurtarmak için çok fazla bir tedavi ve müdehale yapılamıyor.Ancak uyguladığımız bu müdehale şekliyle öncelikle tedavi şansı olmayan ayağın gangren ve sonrasında kesilmesi gereken hastalarda çok iyi sonuçlar alıyoruz.Bu müdehaleyi başlangıçta açık ameliyata alternatif ameliyatsız tedavi olarak uygulamaya başlamıştık.Ancak özellikle tedavisi olmayan bu grup hastalardaki başarılı sonuçlarımızdan dolayı çok büyük bir heyecanla bu hastalara başarılı müdehaleler yapmaktayız.

“KOMŞUSUNUN TAVSİYESİ ÜZERİNE FUAR HASTANESİNE GELDİM”
Hasta Müslüm Tunç, komşusunun tavsiyesi üzerine İstanbul’dan Afyonkarahisar’a tedavi olmak için geldiğini söyleyerek, “Yapılan operasyon sonrası çok güzel bir sonuç aldım. İnşallah daha da iyi olur. Ayağımda uyuşmalar vardı. Başka hastanelere gittim, hiçbir sonuç alamadım. İstanbul’da özel bir hastaneye gittim. Oda bir ilaç yazdı, o ilacı da bulamadık. AYAĞIM KESİLECEKTİ. Sonra evime döndüm, otururken komşu Afyonkarahisar’daki Özel Fuar Hastanesini tavsiye etti. Hemen atladık geldik, hastane bizi çok iyi karşıladı. Doktorumuz Ercüment bey bizi çok iyi ağırladı ve tedavi etti. Kesilecek teşhisi konulan ayağımı kurtardılar. Şuanda ayağım gayet iyi bir durumda, sağolsun tıkanan damarlarımı açtı. Ben buradan ben gibi hastalara sesleniyorum. Buraya güvensinler gelsinler, tedavi olsunlar” dedi.

“HASTALARIMIZIN BU TEDAVİDEN HABERDAR OLMASINI İSTİYORUZ”
Ayva, benzer hastaların bilgilendirilmesi için yaptığı açıklamada, “Özellikle şeker hastalarında damar tıkanıklığına bağlı, ayaklarında iyileşmeyen yaraları olan ya da beslenme bozukluğuna bağlı olarak kangrene giden ve bu sebeple bacaklarını kaybeden hastalarımızın tedavi arayışları esnasında bu tür yapmış olduğumuz müdahalelere karşı haberdar olmaları için bu hastamızla ilgili olarak basına bilgi vermek istedik. Basın aracılığıyla ülkemizin her yerine bu tedavimizin duyurulmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

fuar1

fuar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.