Güncel Haberler

DÜNDARLARIN GURURU.

Avukat Serdar Dündar ” Çiftinin biricik oğluları, Çay Tic odası Başkanı Sebahattin Dündar ‘in Torunu yine baba ve Dedeyi onurlandırarak Dünya elemelerin katılmayı hak etti. 114 Ülkeden 11000 inin üzerinde kişinin katılım sağladığı ULUSLARARASI STEM OLİMPİYATLARI KODLAMA KATEGORİSİNDE öğrencilerden Beyza Özdemir, Ferzan Taylan Türkan, Kemal Özpınar, Mehmet Emir Öner, Sebahattin Sarp DÜNDAR, Dünya Finallerine katılmaya hak kazandı. Öğrencilerimize Final Sınavında başarılar diliyoruz.
Dede, Sabahattin Dündar açıklamasında Torunu ile gurur duyduğunu belirterek şöyle dedi: Hayat devm ediyor… Zor günler geçirdiğimiz bu dönemde torunum Sebahattin Sarp DÜNDAR Kodlama katagorsinde Dünya Şampiyonası Finallerine katılarak beni bir kez daha gururlandırdı; bizleri sevindirdi. İnşallah final sonuçlarında bizi bir kez daha sevindireceğini umut ediyor, başarılarının devamını diliyorum”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.