Güncel Haberler

Dolar düştü bu markette fiyatlar değişti.

Yerel marketten hızlı fiyat değişikliği
Uydukent VIP Market yüreklere su serpti

Geçtiğimiz hafta dolar kurunun yükselmesi ile birlikte zincir marketler, yerel marketler ve birçok firma ürünlerini zamlandırmıştı.
Bu hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabine toplantısında açıkladığı yeni ekonomi modeli sonrasında dolarda ciddi anlamda düşüş yaşandı. Fakat dolar kuru üzerinden hızlı zamlanan ürünler doların hızlı düşüşüne rağmen ürünlerin fiyatlarında herhangi bir düşüş yaşanmadı.
Uydukent VIP Market’te fiyatlar düştü
Bu durumlardan oldukça rahatsız olan vatandaşın yüreğine Afyonkarahisarlı yerel bir firma su serpti.
Uydukent VIP Market doların düşüşü ile birlikte reyonlardaki ürünlerde ciddi bir indirim gerçekleştirdi. İndirimleri ile ilgili kısa bir video hazırlayan Uydukent VIP Market’in ürünlerinin fiyat değişikliği gözler önüne yansıdı.
Yetkililer; “Türkiye dolardan büyüktür”
Konu ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama gerçekleştiren Uydukent VIP Market yetkilileri şu ifadelere yer verdi;
“Doların bugünkü kayda değer düşüşü ile ülkece rahat bir nefes aldık elhamdülillah. İşletmemiz adına mahallemize, müşterilerimize söz veriyoruz raf fiyatlarımızı yarından itibaren elimizden geldiğince geri çekecek ve firmalardan toptan alış fiyatlarımız ne kadar düşerse bizde yine raf fiyatlarımızı minimum o kadar düşüreceğiz inşallah. Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.