Güncel Haberler

Başkan Ögeday’la yola devam kararı alındı

Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği 3. Olağan Genel Kurulunu yaptı.

Kongre öncesinde saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, Divan teşekkülü oluşturuldu. Divan teşekkülü oluşmasında, Ertuğrul Sevim, Ahmet Sarlık ve Saadettin Ulusoy’un divan teşekkülüne seçilmesi için önerge verildi.

Yapılan oylama sonucunda Ertuğrul sevim Divan Başkanlığına, Saadettin Ulusoy Katip Üyeliğe, Ahmet Sarlık ize Yazmen olarak divan teşekkülüne seçildi. Ardından, bir önceki döneme ait, Genel Kurul Faaaliyet Raporu İsmail Ögeday Tarafından okunup ibra edildi. Oylama sonucunda genel kurulun faaliyet raporu, oy çokluğu ile kabul edildi. Daha sonra Yönetim Kurulu gelir ve gider tablosu yine İsmail Ögeday tarafından okunup ibrası yapıldı. Gelir gider tablosu da oy çokluğu ile kabul edildi.

Daha sonra Olağan genel Kurul seçimine geçildi. Tek liste ile seçime giden Mevcut Başkan İsmail Ögeday öyelerin tamamının oyunu alarak, yeniden 3. Dönemdede Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneğine Başkan Seçildi. Son bölümde ise dilek ve temenniler kısmında söz alan başkan Ögeday, genel kurula katılan tüm üyelere teşekkür ederek, yeni dönemde de güzel faaliyetler ve çok sayıda projeyi hayata geçireceklerini ifade etti. Derneğin 2014 yılından bu zamana kadar çok sayıda faaliyeti hayata geçirdiğini ifade eden Başkan Ögeday, hep birlikte el birşliği ile derneği daha da üst seviyelere taşıyacağını ifadelendirdi.

Afyonkarahisar’da bu zamana kadar kurulan basın dernekleri arasında en aktif ve başarılı bir dernek olduklarını kaydeden Ögeday, Tekrar katılımcılara teşekkür ederek sözlerini sonlandırdı. Daha sonra divan başkanlığını üstlenen Ertuğrul sevim, Ahmet Sarlık. ve Saadettin Ulusoy kısa birer konuşma yaparak, derneğin yeni yönetimine başarılar dilediler.

Yapılan 3. Olağan genel kurul ardından yeni yönetim ise şu isimlerden oluştu;

Derneğin yönetim kurulu asil üyeliğine İsmail Ögeday, Saadettin ulusoy, Soner Gürsan, Dilek Tür ve Resul Sündük seçilirken, yönetim kurulu yedek üyeleri ise; Halil Kurt, İlyas Kaan Taytak, Oktay Yüksel, Recep Dikici, Ramazan Gölcükten oluştu.

Denetim Kurulu Asil üyeliğe Hakan Dilek, Hakan Şimşek, Gökhan Kocaaslan seçilirken, Denetim Kurulu yedek üyelerse, Ertuğrul Sevim, Barış Ceylanak, hüseyin Ünlüsoy seçildi. Disiplin Kurulu Asil Üyeliğe Kadir Uysal,Muhsin Çekdemir,Ahmet Sarlık seçildi. Son Olarak disiplin Kurulu Yedek Üyeliği ise şu isimlerden oluştu;

Halil İbrahim Kocaerkek, Yaşar Oflaz ve Arif Yavuz seçildi. Dernek üyelikleri de, Muhittin Çekdemir,Yılmaz Ekmekçi,Faruk Kılınç,İsmail Yılmaz ve Ahmet Taşdelen’den oluştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.