Güncel Haberler

Başkan Demirel rekor kırdı…

İhsaniye İlçesine bağlı Döğer Kasabasında kilit parke taşı döşemesi ve çevre düzenlemesinde rekor kırıldı. Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel, 1,5 yılda 500 bin metrekare kilitli parke döşeyerek hem kasaba tarihinde hemde il genelinde rekor kırdı.

Belediye başkanı seçildiği günden bugüne kadar Döğer kasabasında 500 bin metrekare kilitli parke döşendiğini söyleyen Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel, ilçesinde tarihi bir rekor kırdı. İl genelinde de en çok parke döşeyen belediye ünvanına da sahip olan Başkan Demirel, Hemşehrilerinin daha rahat, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi için çalıştıklarını belirtti.

“Döğer’in tarihinde hizmet görmeyen sokaklara girdik”
Döğer’in tarihinde hizmet görmeyen cadde ile sokaklara girdiklerini de belirten Başkan Demirel, “Göreve geldiğimiz günden itibaren vatandaşlarımızın talep ve isteklerini göz önüne alarak kilit parke taşı döşemesi ve çevre düzenlemesi yaptık. Parti ayrımı yapmadan kasaba da yaşayan tüm vatandaşlarımızın bulunduğu sokaklara kilit parke taşı döşemesi çalışmasını yaptık. Şimdiye kadar kasaba genelinde 500 bin metrekarelik bir çalışmamız oldu. Her vatandaşımızın evine kadar taş döşedik. Hatta dedikki ‘Kapıları açarsanız içeri de gireceğiz’ dedik. En uzak mahallelerimizde bile vatandaşlarımızın ayağı yazın toza, kışın ise çamura değmemesi için çalışıyoruz. Çok şükür bu hedefe doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Tarihinde hizmet görmeyen cadde ile sokaklar çevre düzenlemesi ve kilitli beton parkı taşı döşemesi ile güzelleşti. Hizmetlerimiz tüm hızıyla devam edecek” dedi.

“Emre Göl’ü yolunda estetiğe önem verdik”
Emre Göl’ün de yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Demirel, “Emre Gölü yolunda asfaltlama çalışması bitmişti. Yolun ışıklandırılmasını yaptık ve renkli taşlar döşeyerek estetiğe orada önem verdik. 2021 yılı içerisinde de Afyonkarahisar ve Kütahya girişleri ile Kasaba meydanında renkli taş döşenmesi çalışması devam edecektir. Kasabamızın genelinde yine peyzaj çalışması yapacağız. Daha güzel ve yaşanabilir Döğer olması için gayretlerimiz devam edecektir” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.