Güncel Haberler

AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN BİR İLK…

Sandıklı AK Parti Kadınlar Kolu tarafından 8 Mart Dünya  Kadınlar günü dolayısıyla Sandıklı Termal Park Hotel’de bir yemek tertip edildi. Coşkulu ve samimi ortamda gerçekleşen yemeğe Bakan Veysel EROĞLU’nun eşi Hatice Eroğlu ve Ak Parti Teşkilatı ve Kadın Kollarından üyeler  katıldı.

Hatice Eroğlu 8 Mart Kadınlar günü münasebetiyle bir açılış konuşması yaptı. Hatice Eroğlu “böyle güzel ve anlamlı bir etkinlik hazırladıkları ayrıca göstermiş oldukları misafirperverlik’ten dolayı Ak Parti Sandıklı Kadın Kollarına teşekkür ediyorum.”dedi. Hatice Eroğlu, Afyonkarahisar ve Sandıklının kendileri için çok önemli olduğunu vurguladı. Etkinlik Esra Çöl’ün Hatice Eroğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür etmesi ve  el işçiliği Sandıklı motifleriyle süslü olan “ibrik” hediye etmesi ile son buldu.

Daha sonra sırası ile Ak Parti Afyonkarahisar Kadın kolları başkanı Ferda Ertürk, Sandıklı Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Hacer Demirtaş birer teşekkür konuşması yaptı.

Konuşmaların ardından yapılan çekilişle beraber çeşitli hediyeler verildi.Yaklaşan seçimler öncesi Kadınlar  birlik ve beraberlik mesajları verdiler.Yenilen yemeğin ardında yapılan müzikli eğlence ve kesilen pasta ile etkinlik son buldu.

DSC_0119DSC_0149

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.