Güncel Haberler

AFYON BELEDİYESİNE YAKIŞMADI…

Afyonkarahisar’da düzenlenecek olan Zafer Bayramı Kutlama Etkinliklerine dair bir açıklama yapan Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem COŞKUN; “Tertib edilen bu program Devletimize ve Milletimize yakışmayacak boyuttadır. Milli ve Manevi değerlerimiz ile hiç bir alakası yoktur. Bunun kabullenilmesi mümkün olamaz” dedi.

AGD Şube Başkanı Muharrem COŞKUN yaptığı açıklamada; “Atalarımızın bizlere emanet bıraktığı bu Kutsal Toprakları Canımız pahasına muhafaza etmemiz gerekirken, ilimiz Belediyesi tarafından ‘Zafer Bayramı Kutlama Etkinlikleri’ adı altında organize edilen program, Emperyalist Siyonizm’in Birlik ve Beraberliğimize karşı her an oynadığı oyunlara çanak tutmaktan başka birşey değildir. Programın içeriğinde görüyoruz ki, Şehidlerimiz ve Gazilerimizin Ruhlarına İthafen Mevlid-i Şerif’in okutulacağı gün POP Müzik sanatçısı Atiye sahneye çıkarılarak KONSER verdirilecek.

30 Ağustos günü yine Pop Müzik Konseri. Bu hadsizliklere birilerinin dur(!) demesi ve bu tarz oyunlardan uzak durulması gerekmektedir. Yapılan bu ve benzeri organizeler Şehidlerimize ve Gazilerimize büyük saygısızlıktır. 95 yıl evvel Atalarımız Kurşunlarla Dans ederek, bedenlerini parçalayarak bizim Huzur-Refah ve Mutluluğumuz için Ömürlerini Feda ettiler. Onları Danslarla-Konserlerle yadedelim diye değil. Şehr-i Emin olması gereken Belediye Yönetiminin, kendisine hizmet için emanet edilen parayı Tarihimiz ve Corafyamız ile hiçbir alakası olmayan sözde etkinliğe harcaması görevi kötüye kullanmaktır. Yetimin – Yoksulun – Yolda kalmışın Hakkını GASP ETMEKTİR” ifadelerine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.