Güncel Haberler

KÜTÜPHANESİZ OKUL KALMASIN.

Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karahisar Gençlik Merkezi ve Kocatepe Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı Kulüp Topluluk Başkanları ortaklığıyla İscehisar ilçesi Seydiler, Konarı, Cevizli İlkokullarında ‘Kütüphanesiz Okul Kalmasın’ projesi adı altında 350’şer adet kitap yardımı yapıldı.

Projeye Gençlik Merkezi Müdürü Gökhan GÜRBÜZ, üniversite öğrenci konsey başkanı Okan ÖZDEMİR, üniversite kulüp topluluk başkanları, gençlik merkezi gönüllü gençleri katılım gösterdi. Programa İscehisar Kaymakamı Sayın Muhammet ÖZTABAK, Garnizon Komutanı Sayın Bekir GENÇ eşlik ettiler. Ayrıca Karahisar Gençlik Merkezi tarafından ‘Merkezim Her Yerde’ projesi kapsamında gönüllüler İscehisar İlçesi Seydiler İlkokulu’nda öğrencilerin daha renkli bir ortamda eğitim görmelerini sağlamak amacıyla ‘Renkli Hayaller Renkli Gülüşler’ etkinliği gerçekleştirildi.

Aynı zamanda ziyaret edilen okullarda kalem seti ve şapka dağıtımı, hijyen eğitimi, palyaçoyla çocuk oyunları, mangala öğretimi faaliyetleri gerçekleştirildi. ‘Bayraksız Sınıf Kalmasın’ projesi kapsamında her sınıfa bir bayrak hediye edildi. İscehisar Kaymakamı Sayın Muhammet ÖZTABAK mahiyeti küçük etkisi büyük olan böyle bir projede yeralan başta Gençlik Merkezi Müdürü Gökhan GÜRBÜZ’e, Konsey Başkanı Okan ÖZDEMİR’e ve tüm gençlere teşekkürlerini ilettiler. Faaliyet boyunca tüm desteklerini sağlayan Seydiler İlkokulu Müdürü Özkan MUTLUER’e ve personeline çok teşekkür ederiz. dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.